IFA EURÓPA BAJNOKSÁG 2022

Szerző: máj 15, 2022EB-2022

IFA EURÓPA BAJNOKSÁG 2022

A Magyar Karbirkózó Egyesület legközelebbi megpróbáltatása a Lengyelországban, azon belül Rúmiában, az IFA szkander világszövetség által megrendezésre kerülő Európa bajnokság. A csapat rendületlenül és elszántan végzi a felkészülését az egész kontinenst érintő megmérettetésre, ahol versenyzőink Európa legjobbjaival csapnak össze az érmekért.

 

            Az elmúlt két évben a nagy készületek ellenére, a Covid korlátozásokra való tekintettel, az Európa bajnokságok sajnos nem kerültek megrendezésre. Emellett viszont a világbajnokságok 2019-ben (szintén Lengyelországban) és 2021-ben (Orlando, Florida) bolygónk minden tájáról küzdelemre hívta a legjobbakat. Szintén érdemes megemlíteni ezek mellett a “SENEC HAND” névre hallgató Szlovákiában megrendezett világkupát, ami 29 éve gazdagítja a színvonalas szkander versenyek listáját. Mára azt lehet mondani, hogy a leginkább elismert, évente megrendezett világkupa verseny eseménnyé nőtte ki magát.

Csapatunk most az alábbi felállásban osztódik el a nevezők listáján:

  • Mergl Balázs – Felnőtt / 86 kg / Jobb kéz
  • Dani Márk Krisztián – Master / 86 kg / Bal kéz
  • Sztanek Sándor Ádám – Felnőtt / 78 kg / Jobb kéz, Bal kéz
  • Horváth Roland Attila – Junior U21 / 86 kg / Jobb kéz, Bal kéz
  • Horváth Marcell – Junior U21 / 63 kg / Jobb kéz
  • Szász György – Senior Grand Master / +105 kg / Jobb Kéz
  • Vitaly Safronov – Felnőtt, Master / 70 kg / Jobb kéz, Bal kéz
  • Mándi Vince – Felnőtt / 78 kg / Jobb Kéz, Bal Kéz

            Ahogy az a nevezők között feltűnhet, Szász György, egyesületünk elnöke, 6x-os világbajnok és 8x-os Európa bajnok ismét úgy határozott, hogyha minden jól alakul, próbára teszi magát és elindul a Senior Grand Master (+60 év) kategóriában.

            A csapat technikai és erőnléti preparációja folyamatosan zajlik, hogy az összes versenyző a legjobbat tudja kihozni magából, amikor a szükség megköveteli.

Sok Sikert Fiúk!

IFA EURÓPA BAJNOKSÁG 2022

A Magyar Karbirkózó Egyesület legközelebbi megpróbáltatása a Lengyelországban, azon belül Rúmiában, az IFA szkander világszövetség által megrendezésre kerülő Európa bajnokság. A csapat rendületlenül és elszántan végzi a felkészülését az egész kontinenst érintő...

Alex Kurdecha – Lengyelország

Rouen PAL Open 2021

Senec Hand 2021

Csapatunk a Szlokvákiában megrendezett 2021-es Senec Hand világkupán 3 ezüstérmet szerzett.

Megalakulásunk

Hungarian team Senec hand

Szlovákiai versenyre készülünk!

Reményeink szerint a korlátozások időszakának is vége lesz egyszer és újult erővel tudunk versenyezni az idei évben először Szlovákiában! Minden eshetőséget figyelembe véve csapatunk gőzerővel készül és reméli sikeresen teljesít a 2021-es év első nemzetközi versenyén....

A Bázis edzőterem ad otthont egyesületünk edzéseinek!

Csapatunk örömmel jelentheti be hogy a Bázis edzőterem jóvoltából immár fix helyen tarthatjuk meg edzéseinket.Heti rendszerességgel tartunk minimum egy nagyobb létszámú csapat edzést. Illetve egyesületünk tagjai természetesen bármikor látogathatják az edzőtermet. A...
Szlovákiai versenyre készülünk!

Szlovákiai versenyre készülünk!

Reményeink szerint a korlátozások időszakának is vége lesz egyszer és újult erővel tudunk versenyezni az idei évben először Szlovákiában! Minden eshetőséget figyelembe véve csapatunk gőzerővel készül és reméli sikeresen teljesít a 2021-es év első nemzetközi versenyén....

bővebben
A Bázis edzőterem ad otthont egyesületünk edzéseinek!

A Bázis edzőterem ad otthont egyesületünk edzéseinek!

Csapatunk örömmel jelentheti be hogy a Bázis edzőterem jóvoltából immár fix helyen tarthatjuk meg edzéseinket.Heti rendszerességgel tartunk minimum egy nagyobb létszámú csapat edzést. Illetve egyesületünk tagjai természetesen bármikor látogathatják az edzőtermet. A...

bővebben