Szlovákiai versenyre készülünk!

Szerző: jan 9, 2021Hírek

Szlovákiai versenyre készülünk!

Reményeink szerint a korlátozások időszakának is vége lesz egyszer és újult erővel tudunk versenyezni az idei évben először Szlovákiában! Minden eshetőséget figyelembe véve csapatunk gőzerővel készül és reméli sikeresen teljesít a 2021-es év első nemzetközi versenyén.

2021. április 10., szombat, 9:00

 • Kategóriák
 • Senior férfi: 70, 78, 86, 95, 95+ kg
 • Senior nő: 63, 63+ kg
 • Juniori U18 : 78, 78+ kg
 • Masters : 95, 95+ kg
 • Masters Nő (open)
 • Disabled? (open)
 • Regisztráció : 9:00
 • Kvalifikáció: 10:30
 • Döntők: 14:00
 • Nevezési díjak:
 • Senior és masters: 10,- EUR/kar
 • Junior és disabled: 5,- EUR/kar 

IFA EURÓPA BAJNOKSÁG 2022

A Magyar Karbirkózó Egyesület legközelebbi megpróbáltatása a Lengyelországban, azon belül Rúmiában, az IFA szkander világszövetség által megrendezésre kerülő Európa bajnokság. A csapat rendületlenül és elszántan végzi a felkészülését az egész kontinenst érintő...

Alex Kurdecha – Lengyelország

Rouen PAL Open 2021

Senec Hand 2021

Csapatunk a Szlokvákiában megrendezett 2021-es Senec Hand világkupán 3 ezüstérmet szerzett.

Megalakulásunk

Hungarian team Senec hand

Szlovákiai versenyre készülünk!

Reményeink szerint a korlátozások időszakának is vége lesz egyszer és újult erővel tudunk versenyezni az idei évben először Szlovákiában! Minden eshetőséget figyelembe véve csapatunk gőzerővel készül és reméli sikeresen teljesít a 2021-es év első nemzetközi versenyén....

A Bázis edzőterem ad otthont egyesületünk edzéseinek!

Csapatunk örömmel jelentheti be hogy a Bázis edzőterem jóvoltából immár fix helyen tarthatjuk meg edzéseinket.Heti rendszerességgel tartunk minimum egy nagyobb létszámú csapat edzést. Illetve egyesületünk tagjai természetesen bármikor látogathatják az edzőtermet. A...
IFA EURÓPA BAJNOKSÁG 2022

IFA EURÓPA BAJNOKSÁG 2022

A Magyar Karbirkózó Egyesület legközelebbi megpróbáltatása a Lengyelországban, azon belül Rúmiában, az IFA szkander világszövetség által megrendezésre kerülő Európa bajnokság. A csapat rendületlenül és elszántan végzi a felkészülését az egész kontinenst érintő...

bővebben
A Bázis edzőterem ad otthont egyesületünk edzéseinek!

A Bázis edzőterem ad otthont egyesületünk edzéseinek!

Csapatunk örömmel jelentheti be hogy a Bázis edzőterem jóvoltából immár fix helyen tarthatjuk meg edzéseinket.Heti rendszerességgel tartunk minimum egy nagyobb létszámú csapat edzést. Illetve egyesületünk tagjai természetesen bármikor látogathatják az edzőtermet. A...

bővebben