A Bázis edzőterem ad otthont egyesületünk edzéseinek!

Szerző: dec 21, 2020Hírek

A Bázis edzőterem ad otthont egyesületünk edzéseinek!

Csapatunk örömmel jelentheti be hogy a Bázis edzőterem jóvoltából immár fix helyen tarthatjuk meg edzéseinket.Heti rendszerességgel tartunk minimum egy nagyobb létszámú csapat edzést. Illetve egyesületünk tagjai természetesen bármikor látogathatják az edzőtermet. A tökéletesen felszerelt terem gépei és speciális erős ember versenyzők által használt eszközei mellett igen jelentős a szkander speciális gép, profi asztal és egyéb szkander specifikus edzést segítő eszköz is megtalálható lesz hamarosan.

Jelenleg két-három asztalon bonyolítjuk le a partnerrel való edzéseinket,illetve kihasználva a terem nyújtotta lehetőségeket,súlyzós edzés technikákat, gyakorlatokat is megosztunk egymással. A Bázis edzőterem teljes mértékben kielégíti a szkander versenyzőink edzéséhez szükséges eszközök minden igényét. Ezentúl az edzőterem barátságos csapata, illetve jó hangulata még élvezetesebbé teszik az itt eltöltött időt.

IFA EURÓPA BAJNOKSÁG 2022

A Magyar Karbirkózó Egyesület legközelebbi megpróbáltatása a Lengyelországban, azon belül Rúmiában, az IFA szkander világszövetség által megrendezésre kerülő Európa bajnokság. A csapat rendületlenül és elszántan végzi a felkészülését az egész kontinenst érintő...

Alex Kurdecha – Lengyelország

Rouen PAL Open 2021

Senec Hand 2021

Csapatunk a Szlokvákiában megrendezett 2021-es Senec Hand világkupán 3 ezüstérmet szerzett.

Megalakulásunk

Hungarian team Senec hand

Szlovákiai versenyre készülünk!

Reményeink szerint a korlátozások időszakának is vége lesz egyszer és újult erővel tudunk versenyezni az idei évben először Szlovákiában! Minden eshetőséget figyelembe véve csapatunk gőzerővel készül és reméli sikeresen teljesít a 2021-es év első nemzetközi versenyén....

A Bázis edzőterem ad otthont egyesületünk edzéseinek!

Csapatunk örömmel jelentheti be hogy a Bázis edzőterem jóvoltából immár fix helyen tarthatjuk meg edzéseinket.Heti rendszerességgel tartunk minimum egy nagyobb létszámú csapat edzést. Illetve egyesületünk tagjai természetesen bármikor látogathatják az edzőtermet. A...
IFA EURÓPA BAJNOKSÁG 2022

IFA EURÓPA BAJNOKSÁG 2022

A Magyar Karbirkózó Egyesület legközelebbi megpróbáltatása a Lengyelországban, azon belül Rúmiában, az IFA szkander világszövetség által megrendezésre kerülő Európa bajnokság. A csapat rendületlenül és elszántan végzi a felkészülését az egész kontinenst érintő...

bővebben
Szlovákiai versenyre készülünk!

Szlovákiai versenyre készülünk!

Reményeink szerint a korlátozások időszakának is vége lesz egyszer és újult erővel tudunk versenyezni az idei évben először Szlovákiában! Minden eshetőséget figyelembe véve csapatunk gőzerővel készül és reméli sikeresen teljesít a 2021-es év első nemzetközi versenyén....

bővebben